MÖBLER / Bord / Spelbord 13464527
nr 1346 4527
Spelbord
Sent 1800-tal, mahogny. Bredd: 90, djup: 2x44 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:14:20
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)